Tüm iPhone Modellerinde Yaşayacağınız Her Türlü Sorun İçin Bursa Apple Servisini Ziyaret Edin

Bursa Apple servis olarak Nilüfer, Özlüce ve Balat’ta bütün iPhone modellerinin tamiri için şubemiz bulunmaktadır. iDoctor olarak cihazınızı teslim edebileceğiniz güvenilir bir Apple servis olarak tamir, donanım değişimi ve yazılımsal sorunların çözülmesi gibi konularda size yardımcı olmaktayız. Sadece 30 dakika içerisinde iPhone 6S ve üzeri olan bütün modellerin arızalarını giderebilmekteyiz. Üstelik ekran ve batarya gibi önemli donanımların değişimi gerektiğinde size orijinal parçalar ile yedek parça desteği sunmaktayız. Orijinal ve garantili yedek parçalar ile hem cihazınızın mevcut sorununu ortadan kaldırmakta hem de cihazınızın ömrünün uzamasını sağlamaktayız.

Yazılımsal ve Donanımsal Bütün Problemleri Çözüme Ulaştırın

iPhone yetkili servis olarak cihazınızdaki problemin yazılımsal mı donanımsal mı olduğunu tespit ettikten sonra arızayı düzeltmek için izlememiz gereken adımları size bildirmekte ve onayınızı aldıktan sonra çözümü uygulamaktayız. Cihazınızın ekranlarında, bataryalarında, kasalarında, anakartlarında, şarj soketlerinde ve yazılımlarında yaşanan sorunlar karşısında hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca cihazınızın sıvı ile temas etmesi ile beraber ortaya çıkan sorunları da güvenli ve profesyonel servis hizmetimiz ile çözüme ulaştırmaktayız.

Uygun Fiyat ve Özel İndirimler İle Cihazınızı Sağlam Haline Geri Döndürün

iDoctor olarak iPhone 6S ve üzeri modeldeki cihazlarınızı iyi tanımakta ve bu cihazlar için orijinal parça dahil olmak üzere her türlü değişim ve tamir hizmetini vermekteyiz. Cihazınızın ömrünü uzatmak için sadece arızalı olan parçayı değiştirmekte ve bu sayede size çok daha uygun fiyatlar sunmaktayız. Bursa Apple servis olarak duyarlı bir yaklaşım ile Bursa ve çevresindeki öğrencilere özel indirim seçenekleri de sunmaktayız. Ekran değişiminden batarya değişimine kadar Bursa Apple yetkili servis hizmetlerimizin tamamında %10 oranında indirimi öğrencilere sunmaktayız.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek