iPhone cihazınızın ekranının çoğu hasarda tamamen değişmesi gerekmez. Telefonun maruz kaldığı çarpma sadece en dıştaki camı etkilemiş olabilr. Böyle bir durumda LCD ve dokunmatik donanımları ile birlikte tüm ekranı değiştirmek yerine sadece en dış cam parçayı değiştirerek tasarruf edebilrisiniz.

  • Yedekleme yapıyoruz, dert etmeyin.
  • Servisimiz garantilidir.
  • Tahmini onarım süresi 10-30 dakikadır.
  • Telefonunuzu kargo ile gönderebilirsiniz.
  • Bursa içinde telefonunuzu konumunuzdan teslim alabiliriz.
  • Fiyatlarımız uygundur.
Arıza Tespit Servisimi Başlat
idoctor iphone ekran cam değişimi

Çoğu durumda iPhone ekranını tamamen değiştirmeniz gerekmez

Apple iPhone cihazlar her nekadar çok kaliteli üretilse de, yanlış kullanım veya hareket halindeyken düşürmeden dolayı hasar görebilir. Ancak, ekranlar birçok parça birleştirilerek üretilir. Ekran hasarlarının bir çoğunda ekran modülü, yani LCD hasar görmez, yalnızca koruyucu cam kırılır veya çatlar. Ekranın tamaını değiştirmek yerine sadece ekran camı değiştirilerek, kalite veya performanstan ödün verilmeden iyi bir tasarruf sağlanabilir.

Düşürme ve çarpma sonucu hasar gören, çalışmayan ekranların değiştirmek için size en yakın iDoctor şubesine gelerek ekran değişimi ile sorununuzu dakikalar içinde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Cihazınızdaki sorunu tanımlamak için ücret talep etmeyiz.

iPhone ekran arızalarını her zaman düzeltiriz, rahat olabilirsiniz. Size iPhone ekran değiştirme ve tamir konusunda en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz ve bunu uygun bir maliyetle yapmaya kararlıyız. Servisimizde onarılan tüm Apple cihazlar garantimiz altındadır.

İPhone ekranınızın bozuk olup olmadığını nasıl anlarsınız?

iPhone ekranı iki bölümden oluşur: LCD ve cam. LCD’niz arızalanırsa, ölü piksel hataları, titreyen görüntüler ya da dokunmatik hassasiyeti kaybı yaşayabilirsiniz. Ekran camı kırılırsa büyük çatlaklar göreceksiniz ancak ekran böyle bir durumda da dokunmaya yanıt verebilir.

iPhone dokunmatiğim neden geç yanıt veriyor?

İPhone telefonların LCD ekranının bir özelliği olan dokunmatik doğru yanıt vermiyorsa, LCD tamir edilmeli veya yenisi değiştirmeniz gerekebilir.

iPhone ekran değişim maliyeti ne kadar?

Sorunu tam olarak ortaya çıkarılarak daha doğru bir teklif almanız için iPhone’nunuzu servisimize getirin. Düşündüğünüzden daha kolay br onarımla telefonunuz tekrar çalışır duruma gelebilir. 

iPhone ekranım neden titriyor?

Titreyen bir iPhone Ekranı muhtemel arızalı bir LCD ekranın göstergesidir. LCD ekran kırıksa çözümü ekran değişimidir.

Çatlamış bir ekran tamir edilebilir mi?

Çatlamış iPhone ekranını tamir etmek bir profesyonel bir servis için hızlı ve kolay bir işlemdir. LCD ekran zarar görmemiş ise, bir teknisyenin ön paneli sökmesi ve kırık camı yenisiyle değiştirilmesi gerekir.

Ekranım tamamen siyah, sorun nedir?

Tamamen kararmış bir iPhone ekranı genellikle bozuk ya da hasar görmüş bir LCD ekranın göstergesidir. İPhone’unuzu servisimize getirin ve sorunu çözmek için ekran değiştirme talep edin.

Tüm iPhone modelleri için ekran cam değişimi

iPhone 5s, 6, 7, 8 ve sonraki versiyonlarında ekran cam değişimi ve arka cam değişimi için iDoctor’u arayın, profesyonel, garantili Apple servislerimizden faydalanın. Deneyimli teknisyenlerimiz, iPhone ön cam ve LCD değiştirme hizmetleri, su hasarı teşhis-onarım hizmetleri ve batarya değişimi de dahil olmak üzere çeşitli iPhone onarım türlerini gerçekleştirmek için yüksek derecede eğitimli ve kalifiyedir. Tüm onarımlarımız için sadece en kaliteli parçaları kullanıyoruz ve sektörün en iyi garantisi ile çalışmalarımızın arkasındayız.

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyat

Bursa’da, PodyumPark-FSM ve Özlüce’deki hizmet noktalarımızda, kaliteli iPhone ekran onarımlarında etkin hizmet veriyoruz.Piyasadaki en güvenilir parçaları kullanırız. Sertifikalı ve tam eğitimli teknisyenlerimiz iPhone ekran onarımlarını tam ve doğru bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli tecrübeye sahiptir. Ayrıca, iDoctor’da sunulan tüm iPhone onarımlarının uygun bir fiyatlandırmaya sahip olduğundan emin olabilirsiniz. iDoctor’da her zaman daha fazlasını bekleyebilirsiniz.

İPhone’unuzun ekranı düşme veya çarpma sonucu hasar gördüyse kapsamlı bir iPhone ekran cam değiştirme işlemi için en yakın iDoctor Apple Servisi’ne gidin. Son teknoloji ürünü ekran camlarımız iPhone’unuzu ilk günkü kalitesinde kullanmanızı sağlar.  iPhone ekran cam değişiminizi planlamak için bugün bizi arayın.

En Yakın iDoctor

iPhone Ekranları Nasıl Yapılıyor?