Orijinal Parçalar İle Güvenilir iPad Ekran Değişimi Hizmeti Alın

iPad ekran değişimi hizmetini orijinal ve garantili parçalar ile vermekteyiz. Profesyonellik gerektiren ekran değişimini kendinizin yapmaya çalışmasına ya da işten anlamayan bir yere yaptırmanızı tavsiye etmeyerek en güvenli şekilde ekran değişimini tamamlamaktayız. iPad ekran değişimi hizmetini iDoctor olarak Bursa’daki şubelerimizde vermekteyiz.

Yaşadığınız Soruna Göre Sadece Ekran Camını Ya Da Dokunmatiği Değiştirelim

iPad cihazınızın aldığı hasar sonrasında eğer LCD donanımı, yani dokunmatiği sağlam ise; mevcut hasarın giderilmesi için sadece ekran camının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Ancak iPad Air 2 ve iPad Pro 3. nesil cihazlarda ekran tek bir bileşenden oluştuğu için ekran hasar aldığında dokunmatik çalışıyor olsa dahi ekran camının değiştirilmesi ile beraber her ikisi de değiştirilmiş olmaktadır. iDoctor olarak Bursa’daki Nilüfer, Balat ve Özlüce şubelerimizde iPad cihazınızı inceledikten sonra arızanın kaynağını tespit etmekte ve buna göre sadece ekran camının mı yoksa ekranın tamamen mi değişmesi gerektiğini size iletmekte ve onayınızı aldıktan sonra değişimi yapmaktayız. iPad Air ekran değişimi için orijinal parçalar ile aynı gün içerisinde cihazınızı yeni gibi hali ile size teslim etmekteyiz.

Garantili ve Hızlı iPad Ekran Değişimi

iPad ekran değişimi hizmetini bu alanda profesyonel olan bir teknik ekip ile vermekteyiz. iDoctor olarak iPad cihaza herhangi bir zarar vermeden ekranın değişimini sağlamakta ve değiştirdiğimiz yeni orijinal ekran için de size 6 ay garanti vermekteyiz. 1 saat içerisinde iPad cihazınızın ekranını değiştirerek cihazı size ulaştırabilmekteyiz. Ancak başka bir şehirden kargo ile cihazı göndermeniz durumunda, cihazın elinize ulaşması 3 iş gününe kadar sürebilmektedir. iPad cihazınızın modeline göre ücretlendirme farklı olmakla beraber, iPad 7. nesil ekran değişimi fiyatı gibi bütün iPad cihazlarınızın ekran değişim fiyatı uygundur.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek