Servisimizde Yazılımsal tüm sorunlar için destek sağlamaktayız. iCloud sorunları ile ilgilide desteğimiz bulunmaktadır.

Yazılım işlemlerinin profesyoneller tarafından yapılması önem arz etmektedir. Çünkü bazı durumlarda farklı teknikler kullanılarak yazılım atmak gerekebilmektedir. Özellikle DFU modu dediğimiz kurtarma modu özellikle son model cihazlarda farklı tuş kombinasyonları kullanılarak başlatıldığı için deneyimli kişiler tarafında başlatılması önemlidir.

Servisimi Başlat En Yakın İDoctor

Cihazlarımızda yaşadığımız sorunlar genelde donanımsal ve yazılımsal olmak üzere ikiye ayılmaktadır. Sorun yaşadığımız ilk aşamada sorunun kaynağını net belirleyebilmek için önce en basitten başlayarak (Force to restart dediğimiz soft reset işlemi) sonrasında yazılımsal olmadığına emin olarak donanımsal parçaları ve anakartı sırasıyla kontrol etmeliyiz.

Bir arıza durumunun yazılımdan kaynaklı olup olmadığı; cihaza iTunes programı üzerinden yeni iOS işletim sistemi kurarak, sonrasında da herhangi bir yedekleme kurmadan yeni almış gibi kurarak arıza durumunu kontrol ederek belirlenmektedir. Bu durum ayrıca şayet anakartta bir sorun varsa yazılım yenileme aşamasında karşımıza iTunes error kodu olarak çıkmakta ve koda göre arızanın nedeni belirlenebilmektedir.

Sıkça Sorulanlar