iPad Ekran Değişimi

iPad cihazlar özellikle son yıllarda çocuklar için günlük hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş bulunmaktadır. Bebeklik dönemlerinde başlayan eğlence amaçlı kullanım; eğitim hayatına başladıktan sonra da eğitim amaçlı olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Bu noktada çok küçük yaşlardaki çocukların kullanımına bağlı olarak tehlikelere açık olan cihazlarda en çok ekran dokunmatiğinin düşmeye bağlı olarak kırılması durumudur.Pek çok iPad modelinde ekran LCD ve üst cam dokunmatiği 2 ayrı parça olduğu için kırılan cam dokunmatikler çok hızlı bir şekilde değiştirilebilmektedir.

Fakat iPad’ler için yapılan tamirat işlemleri iPhone cihazlardan farklı olarak çok daha ustalık gerektiren,hataya çok daha açık işlemlerdir.Dikkatsizlik ve tecrübe eksiklikleri nedeniyle başta wi-fi olmak üzere; sarj problemleri ve kısa devreler oluşabilmektedir cihazlarda.

Biz iDoctor Teknik Servis olarak yaptığımız işlerin tamamına 6 ay garanti vermekteyiz.Tamirat sırasında oluşan her türlü komplikasyon sorumluluğumuz altındadır. İşlem süremiz maksimum 1 gün sürmektedir.

Servisimi Başlat En Yakın İDoctor

iPad Dokunmatik Değişimi

iPhone cihazlardan farklı olarak iPad ekran ve dokunmatik değişimleri oldukça zor işlem düzeyine sahiptir. Ekranlar kasaya özel bir yapıştırıcı ile yapıştırıldığından sadece kırık olan ekranın sökülme süreci birkaç saat alabilmektedir.

Acele ile yapılan işlemlerde özellikle ekranın alt kısmında bulunan komponentler zarar görebilmektedir. Yetkisiz kişiler tarafında yapılan işlemler sonucunda cihazınızda Wi-fi, sarj olmama, vb. sorunlar oluşabilmektedir.Bu nedenle bu işlemlerde fiyat odaklı değil servis odaklı olmak gerekmektedir.

Çünkü oluşan problemler iPhone’lardan farklı olarak düzeltilememektedir.Anakart düzeyinde iPad tamiri yapabilen firmalar bulunmamaktadır. Çok az arızalanan cihazlarda en büyük tehlike yazımızda belirttiğimiz üzere ekran ve dokunmatik değişimleri esnasında yetkisiz kişiler tarafında verilen zararlardır.Bunun dışında genel problemeler kırık ekran, batarya ve sarj soketi sorunlarıdır.

Biz iDoctor firması olarak tecrübeli personellerimiz sayesinde en geç 2-3 gün içerisinde cihazlarınızın işlemlerini tamamlayarak teslim etmekteyiz.Tamir esnasında oluşan sorunlar firmamız sorumluluğunda olduğu için müşterilerimiz güvenle cihazlarını bırakabilmektedir.

iPhone Telefonunuzu Nasıl Gönderebilirsiniz?

Türkiye Geneli

Telefonunuzu kargoya vermeden önce havalı bir naylonla sarın. Mümkünse bir kutuya koyup köpükle destekleyin. Tercih ettiğiniz kargo şirketi ile iDoctor şubelerinden birine gönderin ve lütfen bizi bilgilendirin. iPhone telefonunuzdaki sorunlar aynı gün içerisinde onarılarak geri kargoya verilir. Bkz. Mesafeli Servis Hizmet Şartları

Bursa İçi

Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçesinde ise bulunduğunuz konumdan teslim alabiliriz. Diğer konumlar için kargo seçeneğini öneriyoruz.