Apple iPad cihazınızın ekran dokunmatiğinin değişimi veya onarım işlemlerini  garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Ekran dokunmatik değişimi ve bazı modellerde (Air 2, iPad Pro 3. nesil) iPhone’larda olduğu gibi cam değişimi işlemlerini iDoctor’da çözebilirsiniz. 

Ortalama Servis Süreleri: 1-3 iş günü (Kargoda geçen süre hariç)

Garanti: Tüm onarım ve donamım yenileme servislerinde 6 ay garantili.

Servisimi Başlat En Yakın İDoctor
ipad pro ekran değişimi

Dokunmatik Değişimi

iPad cihazınızın ekran hasarı sonrası LCD donanımı sağlam, yani dokumatik özelliği çalışıyor ise sadece ekran camını değiştirebilirsiniz.

Bu sorunlardan herhangi birini yaşarsanız, dokunmatiğiniz arızalıdır ve değiştirilmesi gerekir. Onarım bir seçenek değildir. Sayısallaştırıcının kendi kendine bozulması veya ekranın zarar görmesinden dolayı değiştirilmesi gerekiyorsa da tek başına değiştirilemeyeceği için ekranın tamamen değişmesi gerekmektedir. Ekran dokunmatiği ve ekran aslında tek bir bileşendir, bu yüzden ekranı da değiştirmeniz gerekir. 

 

Apple iPad ekran değişimi servis
Piyasada bir dizi düşük maliyetli LCD dokunmatik değiştirme kitleri vardır ve nasıl yapılacağını gösteren videolar bulabilirsiniz. Bununla birlikte, deneyime sahip değilseniz başarılı bir şekilde yapılması çok zordur. Tabletinize daha fazla zarar verebilirsiniz. Tabletinizi güvenle tamir ettirmenin en kolay ve tatmin edici yolu güvenilir, profesyonel bir iphone servisi bulmaktır. Garanti sunan ve iDoctor gibi gibi hızlı bir geri dönüş garantisi verebilecek bir şirket seçtiğinizden emin olun. İhtiyaç duymanız durumunda iPad ekran, lcd, ekran camı, batarya değişimi ve anakart tamiri konularında uzmanlaşmış iDoctor gibi güvenilir bir onarım servisini önceden belirlemek akıllıca bir fikirdir.

En Yakın iDoctor