iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi

iPhone ekran ve cam değişimlerinde piyasada bulunan pek çok farklı seçenek arasında genel bir anlam karmaşası bulunmakta ve bu durum müşterilerin oldukça aklını karıştırmaktadır.Biz bu yazımızda elimizden geldiğince bu konuyu ele alarak; müşterilerimizin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemeye çalışacağız.

Öncelikle sektörümüzün kanayan yarası ‘’Orijinal ürün’’ kavramı ve bu kavramı ağızlara pelesenk eden esnaflarımızdır. ‘’Orijinal ürün’’talebi ve bu talebi yalan söyleyerek müşterileri kandıran satıcılar hem kendilerine hem de müşterilerin cihazlarına zarar vermektedirler.

iPhone Ekran değişimlerinde özellikle sadece camı kırılan ekranlar tekrar revize edilerek kullanılabildiği için ekran camı kırık dahi olsa kıymeti devam etmektedir. Genel olarak internette ve bazı büyük servislerde verilen çok uygun ekran fiyatları bu sayede verilmektedir. Müşterilere fark edilmesi çok kolay olmayan yan sanayii ekranlar montajlanarak müşterilerin sadece camı kırık ekranları onarılarak hem yan sanayii ekrandan hem de servise kalan sadece camı kırık ekrandan çok ciddi kar marjları sağlanmaktadır.Müşteride kendi ekranı onarıldığı düşüncesiyle ekranda sorun olduğu zaman ekran zaten benimdi düşüncesiyle hak iddia edememektedir. Hatta bu kavram müşteriye en başta empoze edilerek müşteriler savunmasız bırakılmaktadır. 

İşi hakkıyla yapmaya çalışan gerçekten müşteri ekranını anlık olarak revize etmeye çalışan servisler ise para kazanma hırsıyla müşteri ekranını detaylı kontrolden geçirmeden revizeye uygun olup olmadığı dikkate alınmadan kalitesiz aletlerle yapılmaya çalışılmaktadır. Ve müşteri sorun yaşadığı anda ekran sizin ekranınızdı, biz sedece camını yaptık ekranı artık onarma şansı yok.Kendi ekranınız kullanım dışı yeni ekran takmalıyız diyerek müşterilerden haksız yere kazanç elde edilmeye çalışılmaktadır. 

Bir de direk olarak yalan söylemekten çekinmeyen her türlü yan sanayii parçayı Orijinal diye satan servisler vardır ki bunlardan bahsetmeye gerek bile yok. Etik değerlere önem vermeyen tek derdi günlük kazancı olan bu servisler işini hakkıyla yapan firmaları sürekli taklit ederek müşterilere zarar vermekten çekinmezler.

iPhone 6 ekran değişimi, iPhone 6s ekran değişimi ve iPhone 7 ekran değişimi ekran değişimi kategorisinde adet olarak önemli bir yere sahip olan, doğru işçilik, doğru malzeme ve doğru ekipman kullanılarak yapılması takdirinde yetkili serviste takılan ekranla aynı performansı sunmaktadır.

iPhone X, iPhone XS ve iPhone 11 Pro ekranlarda farklı bir teknoloji olan OLED ekran kullanıldığı için ve ekran camı hariç Lcd ile cam arasında birde dokunmatik katmanı bulunduğundan hem işçiliği zor olan hemde yan sanayi kalite farkı görünüşte farkedilemeyen bu ekranlar gerçekten işin ehli garanti veren firmalardan destek alınması şart ekranlardır.

Biz iDoctor firması olarak öncelikle müşterilerimizden aldığımız ekranları çok sıkı bir kontrolden geçirerek revize işlemine uygunluğunu belirler, ekran revize için uygunsa en az 3 kere kontrolden geçirilmiş, hatasız ekran ile değiştirmekteyiz. Bu sayede hata payını sıfıra düşürerek hatta üstüne 1 yıl da garanti vererek, yaşanılabilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçmekteyiz. Ve bu hizmeti de en uygun fiyat karşılığında yapmaktayız. 

Şubelerimize gelen müşterilerimize Ekran değişimlerini 15 dakika içinde, şehir dışından kargo ile gelen değişimleri aynı gün kargoya yetiştirmek suretiyle tamamlamaktayız.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek