iPhone Telefonunuzu Nasıl Gönderebilirsiniz?

Türkiye Geneli

Telefonunuzu kargoya vermeden önce havalı bir naylonla sarın. Mümkünse bir kutuya koyup köpükle destekleyin. Tercih ettiğiniz kargo şirketi ile iDoctor şubelerinden birine gönderin ve lütfen bizi bilgilendirin. iPhone telefonunuzdaki sorunlar aynı gün içerisinde onarılarak geri kargoya verilir. Bkz. Mesafeli Servis Hizmet Şartları

Bursa İçi

Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçesinde ise bulunduğunuz konumdan teslim alabiliriz. Diğer konumlar için kargo seçeneğini öneriyoruz.

iPhone 12 serisi ortak gücünü 5 nm A14 Bionic işlemciden alıyor. iPhone 12’de 5.4 inç, iPhone 12 Max’te 6.1 inç BOE üretimi OLED ekran yer alıyor.
iPhone 12 Pro ve Pro Max ise sırasıyla 6.1 inç ve 6.7 inç 120 Hz Samsung üretimi 10 bit OLED ekran ile geliyor.
iPhone 12 ve iPhone 12 Max 4 GB RAM; 12 Pro ve Pro Max ise 6 GB RAM kapasitesine sahip olarak geliyor. iPhone 12 ve 12 Max 256 GB, iPhone 12 Pro ve Pro Max ise 512 GB depolama alanıyla satışta.
Kasa tarafında ise iPhone 12 ve 12 Max’in alüminyum, iPhone 12 Pro ve Pro Max’in ise paslanmaz çelik kasaya sahip.
Herkesin merak ettiği bir diğer özellik olan kamera tarafında ise iPhone 12 ve 12 Max çift arka kamerayla geliyor. iPhone 12 Pro ve Pro Max modeli ise üçlü arka kamera ve 2020 iPad Pro’da da gördüğümüz LiDAR tarayıcı bizleri bekliyor. Kameraların teknik özelliklerinin ayrıntılı açıklanmadığı sızıntıda cihazların tasarımsal olarak iPad Pro’yu andırıyor
Ayrıca iPhone 12 serisi bir önceki serisine göre daha ufak bir çentik yapısına sahip. Çentik içerisinde ise daha hızlı çalışacağı söylenen Face ID‘ye gücünü veren yeni nesil TrueDepth kamera yer alıyor.

Apple Ürün Arıza Bildirimi

Lütfen formu doldurarak bize iletin. Apple ürününüz için en uygum çözümle size geri dönelim.


Merhabalar. Adımları takip ederek kayıt oluşturun, sizi hemen arayalım.

Lütfen ağaşıdaki listeden Apple ürününün modelini seç

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek