Aynı Gün İçinde Garantili iPad Batarya Değişimi Hizmeti Alın

iPad batarya değişimi uzun süreli iPad kullanımlarında kaçınılmaz olmaktadır. iDoctor olarak bu kaçınılmaz hizmeti hızlı, garantili ve güvenli şekilde size sunmaktayız. iPad cihazınızdaki arızayı tespit etmekte ve bu arızanın bataryadan kaynaklanması durumunda cihazınızın modeline göre uygun bataryayı temin ederek değiştirmekteyiz. Bu sayede iPad cihazınızın şarjı uzun süre dayanmaktadır ve pil ömrü de daha uzun olmaktadır. iPad batarya fiyat seçeneklerimiz uygun olmakla beraber, Bursa ve çevresindeki öğrenciler için daha indirimli fiyatlar da sunabilmekteyiz. Bursa’daki üç şubemizden herhangi biri ile iletişime geçip cihazı ulaştırdığınızda, 1 saat içerisinde iPad cihazınızın bataryasını değiştirmekteyiz.

Batarya Değişimi İle iPad’inizin Kullanım Ömrünü Uzatın

iPad cihazlarınızın bataryaları ortalama 2 yıllık bir ömre sahip olsa da kullanıma göre ömrünü uzatabilmeniz de mümkün olmaktadır. Ancak iPad pil sağlığı zaman içerisinde korunamadığı için bataryada şişme, cihazda kapanma problemleri olabilmektedir. Böyle durumlarda Bursa’da bulunan Özlüce, Nilüfer ya da Balat şubelerimize cihazınızı getirdiğinizde batarya değişimi yapmaktayız. iPad cihazınızın modeline göre orijinal bataryasını takmaktayız. Bu sebeple batarya değişimi sonrası cihazınızın kullanım ömrü uzamaktadır ve şarj süreniz de kısalmaktadır. Cihazınızı daha uzun süre, daha problemsiz şekilde kullanabilmenizi sağlamaktayız.

Profesyonel Teknik Ekipten Batarya Değişim Hizmeti Alın

iPad batarya değişimi hizmetini tecrübeli teknik ekibimiz ile vermekteyiz. Bataryanın sökülmesi ve yeni bataryanın montajının yapılması oldukça ustalık gerektiren bir iş olduğu için cihazınızda herhangi bir hasara neden olmadan batarya değişimini yapmaktayız. iPad servis fiyatlandırması için iDoctor olarak uygun fiyat seçenekleri ile iPad cihazınızın bataryasını değiştirmekteyiz. iPad Air ve iPad Pro gibi farklı iPad modellerine uygun orijinal bataryayı beklemenize gerek kalmadan aynı gün içerisinde cihazınıza takmaktayız ve batarya için 6 ay da garanti vermekteyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek