iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 ekran değişimi ve ekran ile ilgili donanımsal sorunların cevabı genellikle ekran değişimidir. Bununla birlikte telefonunuz ancak incelendikten sonra en uygun çözümü Bursa iphone servis olarak sizinle konuşabiliriz.

  • iPhone 7 ekran değişimi sırasında yedekleme yapıyoruz, dert etmeyin.
  • Bursa iPhone Servisimiz garantilidir.
  • Tahmini iphone 7 ekran değişimi süresi 10-30 dakikadır.
  • Telefonunuzu kargo ile gönderebilirsiniz.
  • Bursa içinde telefonunuzu iDoctor Apple Servis konumlarından teslim alabilirsiniz.
  • Fiyatlarımız uygundur.
Arıza Tespit Servisimi Başlat
iPhone Ekran Sorunlarınıza Garantili Servis Ekran Değişimi

IPHONE 7 EKRAN DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ İÇİN Uygun Fiyatlar

iDoctor Apple Servis ile herkes için makul çözümler

Apple iPhone cihazlar her nekadar çok kaliteli üretilse de, yanlış kullanım veya hareket halindeyken düşürmeden dolayı hasar görebilir. Düşürme ve çarpma sonucu hasar gören, çalışmayan ekranların değiştirmek için size en yakın Bursa iphone servis olan iDoctor Apple Servis şubesine gelerek ekran değişimi ile sorununuzu dakikalar içinde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Cihazınızdaki sorunu tanımlamak için ücret talep etmeyiz.

iPhone ekran değişimi ve iphone ekran tamiri işlemlerini her zaman düzeltiriz, rahat olabilirsiniz. Size iPhone ekran değiştirme ve tamir konusunda en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz ve bunu uygun bir maliyetle yapmaya kararlıyız. Servisimizde onarılan tüm Apple cihazlar garantimiz altındadır.

IDoctor Apple Servis IPHONE ekran DEĞİŞİMİ

iPhone 7 Ekran Değişimi ve iPhone 7 Ekran Tamiri

Sık Sorulanlar

İPhone ekranınızın bozuk olup olmadığını nasıl anlarsınız?

iPhone ekranı iki bölümden oluşur: LCD ve cam. LCD’niz arızalanırsa, ölü piksel hataları, titreyen görüntüler ya da dokunmatik hassasiyeti kaybı yaşayabilirsiniz. Ekran camı kırılırsa büyük çatlaklar göreceksiniz ancak ekran böyle bir durumda da dokunmaya yanıt verebilir.

iPhone dokunmatiğim neden geç yanıt veriyor?

İPhone telefonların LCD ekranının bir özelliği olan dokunmatik doğru yanıt vermiyorsa, LCD tamir edilmeli veya yenisi değiştirmeniz gerekebilir.

iPhone ekran değişim maliyeti ne kadar?

Sorunu tam olarak ortaya çıkarılarak daha doğru bir teklif almanız için iPhone’nunuzu servisimize getirin. Düşündüğünüzden daha kolay br onarımla telefonunuz tekrar çalışır duruma gelebilir.

iPhone ekranım neden titriyor?

Titreyen bir iPhone Ekranı muhtemel arızalı bir LCD ekranın göstergesidir. LCD ekran kırıksa çözümü ekran değişimidir.

Çatlamış bir ekran tamir edilebilir mi?

Çatlamış iPhone ekranını tamir etmek bir profesyonel bir servis için hızlı ve kolay bir işlemdir. LCD ekran zarar görmemiş ise, bir teknisyenin ön paneli sökmesi ve kırık camı yenisiyle değiştirilmesi gerekir.

Ekranım tamamen siyah, sorun nedir?

Tamamen kararmış bir iPhone ekranı genellikle bozuk ya da hasar görmüş bir LCD ekranın göstergesidir. İPhone’unuzu servisimize getirin ve sorunu çözmek için ekran değiştirme talep edin.

idoctor.com.tr

Sorry, no pages was found