iPhone Telefonunuzu Nasıl Gönderebilirsiniz?

Türkiye Geneli

Telefonunuzu kargoya vermeden önce havalı bir naylonla sarın. Mümkünse bir kutuya koyup köpükle destekleyin. Tercih ettiğiniz kargo şirketi ile iDoctor şubelerinden birine gönderin ve lütfen bizi bilgilendirin. iPhone telefonunuzdaki sorunlar aynı gün içerisinde onarılarak geri kargoya verilir. Bkz. Mesafeli Servis Hizmet Şartları

Bursa İçi

Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçesinde ise bulunduğunuz konumdan teslim alabiliriz. Diğer konumlar için kargo seçeneğini öneriyoruz.

iPhone 14 fiyatı ve sahip olduğu özellikleriyle tüm iPhone modelleri içinde denge noktasında duran ürün niteliğini taşıyor. Her ne kadar ilk bakışta geçen yılın modeline göre çok fazla farklılığı yok gibi görünse de, detaylara inildikçe ekran, kamera, pil, vb. çeşitli alanlarda dikkate değer yenilikler olduğunu görüyoruz. Özellikle artan pil performans fazlasıyla memnun edici.
Uzaktan bakıldığında, iPhone 14’ü selefinden ayırmak çok kolay olmayacaktır. Aynı parlak cam görünüm ve düz kenarlar ile geçen yılın telefonlarında sunulan yeni tasarımın izinden gidiliyor. Telefonun ön yüzünü düşmelere karşı daha dayanıklı Ceramic Shield cam kaplıyor. Arkada da cam kullanılmış. Bu camın yüzeyi parlak, parmak izi ve çizilmelere karşı dayanıklı görünüyor. Kenarlar ise alüminyum çerçeveyle sarılıyor. Telefonun yüzey alanı değişmese de, 7.4 mm ile kalınlık biraz artırılmış. Ayrıca ağırlıkta da 174 gr. ile 10 gramlık bir artış söz konusu. Bunlara rağmen iPhone 14, tek elle bile rahatlıkla tutup kullanabildiğimiz bir akıllı telefon olmayı sürdürüyor.

Apple Ürün Arıza Bildirimi

Lütfen formu doldurarak bize iletin. Apple ürününüz için en uygum çözümle size geri dönelim.


Merhabalar. Adımları takip ederek kayıt oluşturun, sizi hemen arayalım.

Lütfen ağaşıdaki listeden Apple ürününün modelini seç

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek