Apple iPhone 8 ve sonraki modeller arka cephesi camdan tasarlanmıştır. Bu durum iPhone 8 ve sonraki sürüm telefonlarımızın her iki yüzünü de korumak zorunda olduğumuz anlamına gelir. iPhone telefonun maruz kaldığı herhangi bir çarpma sonucunda arka camı zarar görür veya estetiğini kaybederse iDoctor Apple Servis’e gelerek yenilemeniz kolaydır. Ekran arka cam değişim servisi sadece 30 dakika sürer ve garantilidir.

  • Yedekleme yapıyoruz, dert etmeyin.
  • Servisimiz garantilidir.
  • Tahmini onarım süresi 10-30 dakikadır.
  • Telefonunuzu kargo ile gönderebilirsiniz.
  • Bursa içinde telefonunuzu konumunuzdan teslim alabiliriz.
  • Fiyatlarımız uygundur.
Arıza Tespit Servisimi Başlat
iphone arka cam değişimi

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyat

Bursa’da, PodyumPark-FSM ve Özlüce’deki hizmet noktalarımızda, kaliteli iPhone ekran onarımlarında etkin hizmet veriyoruz.Piyasadaki en güvenilir parçaları kullanırız. Sertifikalı ve tam eğitimli teknisyenlerimiz iPhone ekran onarımlarını tam ve doğru bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli tecrübeye sahiptir. Ayrıca, iDoctor’da sunulan tüm iPhone onarımlarının uygun bir fiyatlandırmaya sahip olduğundan emin olabilirsiniz. iDoctor’da her zaman daha fazlasını bekleyebilirsiniz.

İPhone’unuzun ekranı düşme veya çarpma sonucu hasar gördüyse kapsamlı bir iPhone ekran cam değiştirme işlemi için en yakın iDoctor Apple Servisi’ne gidin. Son teknoloji ürünü ekran camlarımız iPhone’unuzu ilk günkü kalitesinde kullanmanızı sağlar.  iPhone ekran cam değişiminizi planlamak için bugün bizi arayın.

En Yakın iDoctor

iPhone Ekranları Nasıl Yapılıyor?