Bursa Nilüfer’de Cihazlarınızı Güvenli Şekilde Yenileyecek iPhone Servisinden Hizmet Alın

iPhone servis Bursa Nilüfer, Özlüce ve Balat şubelerimiz ile arıza yapan ya da hasar gören cihazlarınızı orijinal parçalar ile güvenli bir şekilde yenilemekteyiz. iPhone yetkili servis Bursa olarak cihazınızdaki arızayı tespit ettikten sonra tamir veya değişim işlemini nasıl yapacağımızı size bildirmekte ve memnuniyetiniz kapsamında onayınızı aldıktan sonra hizmet vermeye başlamaktayız.

6 Ay Parça Garantisi İle Cihazlarınızın Ekranları ve Kasaları Yenilensin

iPhone 6S ve üzeri modele sahip olan cihazlarınızın hasar alması, ekranlarında veya kasalarında çizik ya da kırıkların oluşması durumunda; iDoctor olarak cihazlarınızı eski haline dönüştürmek için ekranlarını ve kasalarını yenilemekteyiz. Düşme veya çarpma sebebi ile hasar gören telefon ekranlarınızdaki sorunu tanımlamakta ve 30 dakika içerisinde telefon ekranınızın orijinali ile değiştirilmesini sağlamaktayız. Bütünü ile değişime gerek kalmaması halinde de orijinal parçalar ile ekranın tamirini sağlamaktayız. iPhone yetkili servis Bursa Nilüfer şubemiz de dahil olmak üzere bütün şubelerimizde hasar gören kasalarınızın da orijinali ile yenilenmesini sağlamaktayız. Kasaların orijinal olması, şebeke problemi yaşanmaması için oldukça önemli olmaktadır. Kasalar anten görevleri gördükleri için sinyal seviyesinin azalmaması adına cihazınızın orijinalliğinin korunabilmesini sağlamaktayız. Değişimini yaptığımız her parça için size 6 ay parça garantisi sunmaktayız.

Batarya Değişimi İle Cihazınızın Ömrünü Uzatarak Tasarruf Edin

Apple yetkili servis Bursa şubelerimiz Nilüfer, Özlüce ve Balat’ta bulunmaktadır. Kullanım şekli kaynaklı olarak zaman içerisinde bataryada oluşan çeşitli problemler ile telefonun kullanım ömrünün bittiği düşünülebilmektedir. Ancak iDoctor olarak batarya kaynaklı yaşadığınız problemleri batarya değişimi ile çözmekte ve telefonunuzu çok daha uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi sağlamaktayız. iPhone servis Bursa Nilüfer, Özlüce ve Balat şubeleri olarak iPhone 8 Plus, iPhone XS, iPhone 11 Pro, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max gibi çok sayıda modelin orijinal bataryasını elimizde bulundurmakta ve değişimi profesyonel şekilde yapmaktayız.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek