Bursa FSM’de Tüm iPhone Modelleri İçin iPhone Servisinden Uygun Fiyatlarla Hizmet Alın

iPhone servis Bursa FSM şubemiz de dahil olmak üzere toplamda 3 şubemiz ile iPhone cihazlarının tamir ya da parça değişimi ile yenilenmesini sağlamaktayız. Apple servis olarak orijinal parçalar ile ekran, batarya, kasa, şarj soket girişi değişikliği yapabilmekteyiz. Bilgi kaybı yaşamamanız için cihazınızda yedekleme de yapmaktayız.

Tüm iPhone Modelleri İçin Servis Desteği Alın

iDoctor olarak iPhone 6S ve üzeri bütün iPhone modelleri için teknik servis desteği vermekteyiz. iPhone 6/7/8/X/11/12 serilerine ait modellerde yaşadığınız donanımsal ve yazılımsal problemler için Bursa’da size en yakın olan şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Orijinal ve orijinali ile uyumlu parçalar ile iPhone yetkili servis Bursa hizmeti vermekteyiz. Cihazınızı bize getirdikten sonra şubemizden ayrılmanıza gerek kalmadan arıza tespiti yapmakta ve bu arızaya yönelik çözüm önerilerimizi size sunmaktayız. Onay vermeniz durumunda parça değişimi gerekiyor ise aynı gün içerisinde parça değişimi yapmakta ve tamir ile hallolabilecek bir hasar ise 30 dakika içerisinde tamirini gerçekleştirerek cihazınızı size teslim etmekteyiz.

Uygun Fiyatlar İle Telefonunuzu Tamir Ettirin

iDoctor olarak iPhone servis Bursa FSM bölgesindeki arayışlarınızda size uygun fiyatlı tamir hizmeti vermekteyiz. Cihazınızda arıza yapan parçayı ve arızanın temel nedenini tespit ettikten sonra bu arızaya yönelik bir aksiyon almaktayız ve sadece hasar alan parçanın değişimini yaparak uygun fiyatlar ile telefonunuzu daha sağlam hale getirebilmenizi sağlamaktayız. iDoctor olarak firmamızdan aldığınız her parça değişimi hizmeti için parçaları 6 ay garantili olarak size sunmaktayız. iPhone yetkili servis Bursa Nilüfer, Özlüce ve Balat şubelerimizde iPhone 6S modelinden iPhone 12 Pro Max modeline kadar bütün iPhone cihazlarının tamirini üstlenmekteyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek