Bursa Özlüce’de Cihazlarınızı Güvenle Emanet Edebileceğiniz iPhone Servisi İle Tanışın

iPhone servis Bursa Özlüce şubemiz başta olmak üzere üç şubemiz ile iPhone cihazlarınızın arıza sebeplerini tespit etmekte ve cihazlarınızı tamir etmekteyiz. iPhone yetkili servis Bursa şubelerimiz ile aynı gün içerisinde ve çoğunlukla sadece 30 dakikada cihazlarınızdaki problemleri gidermekteyiz. Makul fiyatlar ile hem hızlı hem de güvenilir şekilde cihazlarınızı eski yüksek performansına kavuşturmaktayız.

Farklı Alternatifler İle Cihazlarınızın En Güvenli Şekilde Onarılmasını Sağlayın

Cihazınızı servisimize getirdiğinizde öncelikle profesyonel uzmanlarımız tarafından cihazınız incelenmekte ve arızası tespit edilmektedir. Arızaya göre izlenebilecek yolları size anlatmaktayız. iPhone 7 Plus gibi uzun yıllardır piyasada var olan bir modeli kullanıyor olsanız da yeni çıkan iPhone 12 serisinin modellerinden birini de kullanıyor olsanız, cihazınızın onarılması için ihtiyaç duyulan orijinal parçayı size sunmaktayız. Cihazınızın onarılması için size sunduğumuz çözüm yolunu kabul etmeniz durumunda, aynı gün içerisinde 30-60 dakika gibi bir sürede cihazlarınızın onarılıp size teslim edilmesini sağlamaktayız. iPhone servis Bursa Nilüfer, Özlüce ve Balat şubelerimiz ile cihazlarınızın en kaliteli şekilde onarılmasını sağlamaktayız.

Garantili iPhone Onarım Hizmeti Alın

iPhone servis Bursa Özlüce olarak arızalanan cihazlarınız için verdiğimiz parça değişim hizmetlerimiz 6 ay garantili olmaktadır. Orijinal ya da muadil uyumlu parçalar ile cihazlarınızın kullanım ömrünü artırmaktayız. Yazılımsal bir problem olup olmadığını tespit edebilmek için cihazınızın donanımsal parçalarının ve anakartının düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmekteyiz. Yazılımsal değil de donanımsal bir hata olması durumunda; cihazınızın ekranı, bataryası, şarj soket girişi ile ilgilenmekteyiz. iDoctor olarak iPhone 6S ve üzeri modeldeki cihazlarınızın arıza nedenine göre ekran ve batarya değişimi yapabilmekteyiz. iPhone yetkili servis Bursa Nilüfer, Özlüce ve Balat şubelerimizde uygun fiyatlı iPhone onarım hizmeti vermekteyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek