Bursa Balat’ta Yüksek Servis Kalitesi İle iPhone Servisinden Hizmet Alın

iPhone servis Bursa Balat şubemiz başta olmak üzere bütün şubelerimizde yüksek kalite ile servis hizmeti sunmaktayız. iDoctor olarak iPhone yetkili servis Bursa şubelerimizde uygun fiyatlar ile tüm iPhone modellerinin tamirini sağlamakta ve öğrencilere özel indirimler sunmaktayız.

iPhone Cihazınızın Bozulan Elektronik Aksamı En Kolay Şekilde Tamir Edilsin

iPhone cihazlarınızı kullanım şeklinize bağlı olarak cihazlarınızda yoğun kullanımdan dolayı donanımsal ya da yazılımsal sorunlar olabilmektedir. iDoctor olarak iPhone 6S ve üzeri modele sahip olan cihazlarınızın kullanıma veya düşürmeye bağlı olarak elektronik aksamında meydana gelen arızaları düzeltmekteyiz. Şarj soketinin deforme olması gibi cihazınızı verimli bir şekilde kullanmanızı önleyen problemler yaşadığınızda, aynı gün içerisinde makul fiyatlar ile tamir edilebilecek durumda olanı tamir etmekte ve tamir edilemeyecek olan arızaları da parça değişimi ile en pratik şekilde çözmekteyiz. Cihazınızı sizden teslim alıp günlerce şubemizde bekletmemize gerek kalmadan iPhone servis Bursa Nilüfer, Balat ve Özlüce şubelerimizde tamir etmekteyiz.

Orijinal Yedek Parça Desteği İle Cihazlarınızın Sorunu Çözülsün

Apple yetkili servis Bursa şubelerimiz ile tam donanımlı bir servis hizmeti vermekteyiz. Ekran, batarya, kasa ve diğer cihaz ile ilgili problemleri orijinal yedek parça desteğimiz ile çözmekteyiz. iPhone servis Bursa Balat, Özlüce ve Nilüfer şubelerimizden alacağınız yedek parça desteği sonrasında parçalar 6 ay garantili bir şekilde size sunulmaktadır. Sadece 30 dakika içerisinde cihazınızın kırılan, çatlayan, hasar alan, dokunmatiği bozulan ekranını orijinali ile değiştirmekteyiz. Üstelik iPhone 12 Pro gibi yeni bir model ya da iPhone 8 Plus gibi daha önceki yıllarda piyasa sürülmüş olan bir model olsa da orijinal parça desteği sunabilmekteyiz. Aynı şekilde batarya ve şarj problemlerinizi de orijinal batarya değişimi hizmetimiz ile çözmekteyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek