Güvenilir Bir Onarım Servisinden iPad Cam Değişimi Hizmeti Alın

iPad cam değişimi için sitemizden uygun fiyatlar ile ekrandan kaynaklanan bütün sorunlar için hizmet alabilmektesiniz. iDoctor olarak ekranda yaşanan sorunun nedenini tespit ederek ekran değişimi, ekran camının değişimi, dokunmatik değişimi gibi cihazınızın ekranındaki problemleri çözebilecek hizmetler vermekteyiz. iPad Air cam değişimi hizmetimizi 6 ay garantili parça ile size vermekteyiz. Aynı gün içerisinde cihazınızı size ulaştırdığımız için cihazınızdan ayrı kaldığınız sürede işleriniz yarım kalmamaktadır.

iPad Ekran Hasarını Dert Etmeye Son Verin

Gündelik hayatta pratik kullanımı sebebi ile sıklıkla tercih edilen iPad cihazlarınızın ekranları ile ilgili yaşayacağınız problemlerin her biri için onarım ve donanım değişimi hizmetlerini iDoctor olarak güvenli bir şekilde sunmaktayız. Günümüzde özellikle ebeveynlerin çocuklarına verdikleri bir cihaz olduğu için iPad Air 2 ve iPad Pro gibi modellerde ekranın kırılması, düşmeye bağlı hasarların olması sık yaşanan durumlardır. iPad modellerinin çoğunda ekran LCD ve üst cam dokunmatiği olmak üzere iki parçadan oluşurken iPad Air 2 ve iPad Pro 3. Nesil cihazlarda ekran tek parçadan oluşmaktadır. iPad Air ekran değişimi gibi ustalık gerektiren ve hasar gören ekranın cihazı kullanmanızı engelleyen sorunlarını çözmek için aynı gün içerisinde Bursa’daki üç şubemizde de hizmet vermekteyiz.

Güvenilir ve Profesyonel iPad Onarım Servisi

iPad cihazlarınızın ekranı zarar gördüğünde, onarım tavsiye edilen bir seçenek değildir. iPad cam değişimi yapılması, ekrandaki hasarın meydana getirebileceği problemleri kökünden çözmektedir. Sayısallaştırıcının kendi kendine bozulması ya da ekranın hasar alması durumunda; Nilüfer, Balat ve Özlüce şubelerimize cihazlarınızı ulaştırarak cam değişimi hizmeti alabilirsiniz. iDoctor olarak iPad ekran değişimi fiyat konusunda memnuniyetinizi önemseyerek düşük ücretler sunduğumuz bir cihaz olmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek