Apple Orjinal Şarj Kablosu ve Adaptörü Önemli

Son yıllarda akıllı cihazların yoğun kullanımı ile beraber sarj sorunları da gündemin ilk maddesi konumuna gelmiş bulunmakta.Sarjlarımızın hızlıca tükenmesi noktasında sarj döngüleride artınca sarj cihazlarımızdaki yoğun kullanıma bağlı deformasyonlarda artış göstermeye başladı.

Bu deformasyonlar sonrasında bozulan sarj aletlerimiz sarj etmemeye başladığında hepimiz yeni bir sarj aleti satın almak zorunda kalmaktayız.
Şanslı olan azınlık doğru ürüne ulaşabilmekte fakat piyasadaki rekabetin artması ve çoğalan telefoncu sayıları nedeniyle cihazlara zararlı ama karlılığı yüksek ürünler piyasada çok fazla bulunmaktadır.

Özellikle piyasada Apple orijinali diye satılan ürünler; gerçek ürünlerin paketlerini taklit ederek üretilmekte ve malzeme kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır.Bu cihazlar orijinal olanlarla ayırt edilememesi nedeniyle yüksek fiyatlardan satılmakta ve çok kısa süre içerisinde cihazlarımıza zarar verebilmektedir.

Bir diğer taraftanda lisans sahibi olmadan merdiven altı üretilen ve 5₺-10₺ karşılığında satılan ürün grupları cihazlarımızı ciddi anlamda tehdit etmektedir.

Tüketicilerin bu anlamda çok dikkatli olması ve gerçekten güvenilirliği yüksek satış noktalarını tercih etmeleri gerekmektedir.

Piyasada satın alınabilecek 2 tür sarj cihazı bulunmaktadır.

Birincisi Apple firmasının ürettiği orijinal ürün grubu,ikincisi ise MFI (Made For iPhone) lisanslı sarj aletleridir.

Maalesef bu ürün gruplarına ulaşabileceğimiz çok az sayıda satış noktası bulunmaktadır.Satın alma esnasında mutlaka satış yapan kişilerden bu sorguların yapılması ve garanti sorgulaması ihmal edilmemelidir.
Biz iDoctor firması olarak Bursa Nilüfer ilçesinde bulunan mağazamızda hem orijinal ürünleri hem de orijinal MFI lisanslı sarj gruplarını satışa sunmaktayız.

Lisansı olmayan yan sanayii sarj aletlerinin cihazlara verdiği zararı çok iyi gözlemlediğimiz için müşterilerimize her zaman için orijinal ürün kullanımı ile ilgili baskı yaparak doğru ürünlere yönlendirme yapıyoruz.
Ürünlerin orijinalliğini test edebilmeniz için Apple web sitesinde bulunan makaleyi müşterilerimize şiddetle tavsiye ederiz.
https://support.apple.com/tr-tr/HT204566

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek