Netflix Smart Download Özelliği Artık IOS Cihazlarda

1 yıl önce Android kullanıcıları için sunulan oldukça kullanışlı Akıllı indirme özelliği artık iOS cihazlar içinde kullanılabilir durumda.
Netflix akıllı cihazlarda ki kullanımı kolaylaştırmak için her geçen gün yeni özellikler ile desteklemeye devam etmekte.Geliştirdiği yeni özellikler ile şimdiden rakiplerine gözdağı vermeye başlamakta olan Netflix geçtiğimiz sene Android için sunduğu Smart Download (Akıllı İndirme) özelliğini nihayet iOS cihazlarada taşıdı.

Kullanıcının yorulmadan yeni bölümleri indirmesini ve eskilerinide kolayca silebilmesi için destek sunan bu özellik iOS kullanıcıları tarafından şimdiden oldukça pozitif karşılandı.

Çevrimdışı seyredebilmemiz için bize indir ve izle özelliğini sunan program bu özelliği sadece kablosuz ağlar üzerinden çalıştırarak hücresel bağlantımız ile ilgili sıkıntı yaşamamız için kolaylık sağlamaktadır.

Telefon hafızasını şişirmemek için eski bölümü otomatik olarak silen ve yeni bölümü yükleyen bu özellik sadece kablosuz bağlantı üzerinden bu işlemi gerçekleştirmekte. Bu özelliği aktif hale getirmek için tek yapmanız gereken Uygulama Ayarları-Akıllı indirme adımlarını takip etmeniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek