Arcade TV+ Tanıtımları

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Apple etkinliğinde tanıtımı yapılan servislerden özellikle ülkemiz sınırları içerisinde de faydalanabileceğimi 2 servis isterseniz gelin yakından inceleyelim.

Bu servislerden ilki Arcade servisinde biz kullanıcıları çığır açmaya hazır 100’den fazla oyun beklemekte.Daha önce benzeri olmayan bir oyun servisi olan Arcade bu Sonbahar’da bizlerle olmaya başlayacak.Özellikle son dönemde Pubg ile popülerleşen oyun dünyası yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunacak Arcade ile farklı bir seviyeye atlayacaktır.

Tek abonelik ile tüm oyunlara erişim sağlanacağı gibi Aile içi 6 kişi 1 aboneliği paylaşabiliyor olacak.Reklamlar ve uygulama içi satın almalar olmadan salt oyunların keyfini çıkartıyor olacağımız bu servis offline olarakta destek verecek.

Bir diğer servis olan TV+ karşımızda.Yepyeni Online Yayın servis olan TV+ Netflix vb. servis sağlayıcılar için şimdiden ciddi bir rakip olmayı başaran bu servis Televizyon dünyasının geleceği olarak lanse edilmekte.Yine Sonbahar aylarında hizmete başlayacak olan bu servis ülkemiz sınırları içerisinde de kullanılmaya başlayacaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek