iPhone Telefonunuzu Nasıl Gönderebilirsiniz?

Türkiye Geneli

Telefonunuzu kargoya vermeden önce havalı bir naylonla sarın. Mümkünse bir kutuya koyup köpükle destekleyin. Tercih ettiğiniz kargo şirketi ile iDoctor şubelerinden birine gönderin ve lütfen bizi bilgilendirin. iPhone telefonunuzdaki sorunlar aynı gün içerisinde onarılarak geri kargoya verilir. Bkz. Mesafeli Servis Hizmet Şartları

Bursa İçi

Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçesinde ise bulunduğunuz konumdan teslim alabiliriz. Diğer konumlar için kargo seçeneğini öneriyoruz.

iPhone cihazınızın teşhisini kendiniz denememenizi öneririz. Cihazlar sofistike hale geldi ve daha fazla hasara neden olabilirsiniz. Ürünle birlikte verilen nakliye etiketini kullanarak, iPhone XS Max cihazınızı iDoctor servislerinden birine getirin veya kargo ile gönderin. Uzman onarım teknisyenlerimiz cihazınızı inceleyecek, telefonunuzun doğru çalışmasınnı etkileyen tüm sorunları tespit edecek ve profesyonel bir şekilde tamir edecektir.

iPhone XS Max cihazınızda yaşadığınız sorunun ne olduğundan tam olarak emin değilseniz iDoctor telefonunuzu ücretsiz teşhis eder ve onarım teklifi için sizinle iletişime geçer. Sorunun ne olduğunu belirlemek için bir dizi tanılama testi ile başlamaktayız. Teknisyenlerimiz sorunu hızlı bir şekilde teşhis etmek için tamir deneyimlerini kullanır. Çoğu durumda, onarım minimumdur, ancak iPhone XS Max’inizde ek bir hasar olduğunu görürsek, onarıma devam etmeden önce sizinle iletişim kuracağız.

Apple Ürün Arıza Bildirimi

Lütfen formu doldurarak bize iletin. Apple ürününüz için en uygum çözümle size geri dönelim.


Merhabalar. Adımları takip ederek kayıt oluşturun, sizi hemen arayalım.

Lütfen ağaşıdaki listeden Apple ürününün modelini seç

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek