iPhone Telefonunuzu Nasıl Gönderebilirsiniz?

Türkiye Geneli

Telefonunuzu kargoya vermeden önce havalı bir naylonla sarın. Mümkünse bir kutuya koyup köpükle destekleyin. Tercih ettiğiniz kargo şirketi ile iDoctor şubelerinden birine gönderin ve lütfen bizi bilgilendirin. iPhone telefonunuzdaki sorunlar aynı gün içerisinde onarılarak geri kargoya verilir. Bkz. Mesafeli Servis Hizmet Şartları

Bursa İçi

Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçesinde ise bulunduğunuz konumdan teslim alabiliriz. Diğer konumlar için kargo seçeneğini öneriyoruz.

İPhone 11 boyutları 150,9 mm x 75,7 mm x 8,3 mm. Yaklaşık 194 gram ağırlığında. 6.1 inçlik bir LCD ekrana sahip ve Apple’ın Üçüncü Nesil yeni A13 biyonik çipiyle çalışıyor. Ekran, IPS teknolojisine sahip ,1400: 1 kontrast oranıyla 326 ppi ve 1792×828 piksel Multi-Touch özelliği ve Liquid Retina HD ekranı değişimi ve diğer tüm ekran sorunlarınız iDoctor’dan destek alabilirsiniz.

iPhone 11, 12 MP Geniş lensli ve Ultra Geniş Beş elementli lensin çift arka kamerası ile birlikte geliyor. Geniş Kamera ƒ / 1 açıklığına sahipken Ultra Geniş lens ƒ / 2,4 açıklığa ve 120 ° görüş alanına, yüz Kimliği, barometre, üç eksenli gyro, ivmeölçer, yakınlık sensörü ve ortam ışığı sensörüne sahip. iPhone 11’in yüksek teknolojisi, tamir ve parça değişimi konusunda iyi bir uzmanlık ve tecrübe gerektirir. iPhone 11 garantili kamera değişimi ve onarım sorunlarınız için i Doctor’u güvenle tercih edebiliriniz.

iPhone 11 serisi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki satış fiyatı kasım 2019 itibarı ile model ve seçeneklerine göre değişen fiyatı $ $699 ila $ 849 dolar aralığındadır.

Apple Ürün Arıza Bildirimi

Lütfen formu doldurarak bize iletin. Apple ürününüz için en uygum çözümle size geri dönelim.


Merhabalar. Adımları takip ederek kayıt oluşturun, sizi hemen arayalım.

Lütfen ağaşıdaki listeden Apple ürününün modelini seç

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek