iPhone X

iPhone 8 Plus servis, iPhone 8 Plus ekran değişimi, batarya yenileme, sıvı teması, kasa değişimi. Tam donanımlı Teknik servisimizde garanti sonrası iPhone onarım işlemleri yapıyoruz. Ekran, batarya, kasa ve diğer sorunlarınız çözüyoruz.
iPhone X Arka Cam Değişimi
iPhone X modellerde sık rastlanan, değiştirilmesi oldukça zor ve hassasiyet gerektiren arka cam değişimini %100 başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Servis Al Arıza Tespit

En Yakın iDoctor

idoctor.com.tr

iPhone Telefonunuzu Nasıl Gönderebilirsiniz?

Türkiye Geneli

Telefonunuzu kargoya vermeden önce havalı bir naylonla sarın. Mümkünse bir kutuya koyup köpükle destekleyin. Tercih ettiğiniz kargo şirketi ile iDoctor şubelerinden birine gönderin ve lütfen bizi bilgilendirin. iPhone telefonunuzdaki sorunlar aynı gün içerisinde onarılarak geri kargoya verilir. Bkz. Mesafeli Servis Hizmet Şartları

Bursa İçi

Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçesinde ise bulunduğunuz konumdan teslim alabiliriz. Diğer konumlar için kargo seçeneğini öneriyoruz.

A11 Bionic çip, Neural Engine
Geniş: ƒ/1.8 diyafram
Telefoto: ƒ/2.4 diyafram

Voice over LTE (VoLTE)6
Wi-Fi üzerinden arama6
iPhone 7’ye göre 2 saate kadar daha uzun pil ömrü
Hızlı şarj özelliği
18 W veya daha güçlü adaptör ile yaklaşık 30 dakikada %50’ye kadar şarj (adaptör ayrı satılır)12


iPhone X Ekran ve Cam Değişimi

Son dönemin yıldızı ve favori cihazı olan iPhone X modellerde kullanılan teknolojiler nedeniyle yaşanılan sıkıntılardaki artış nedeniyle müşterilerinde kafası oldukça karışmış durumda.

Ekranda kullanılan OLED teknolojisi nedeniyle ekran fiyatlarının oldukça yukarı çıkması, Kablosuz Şarj nedeniyle arka kapağın Cam materyalden oluşması bu cihazlarda en çok rastlanan arıza durumları olmaya başladı.Özellikle Samsung üst grup ekranlarda rastladığımız kırılan Lcd’ye bağlı oluşan yeşil, mor dikey çizgiler iPhone X cihazlarda da oldukça fazla görülmeye başlandı. Ayrıca düşme sonucu kırılan ön ve arka cam sorunlarıda oldukça can sıkmakta.

Yetkili servisler cihazlar Türkiye cihazı ise 1899₺ tutara ekran değiştirebiliyor ama kırılan arka cam için komple cihaz değişimi tekli edilmekte.Bu rakamda 5299₺ olunca işin boyutu değişmeye başlıyor.Tabii cihazınız yurtdışı ise bu hizmetlerin hiçbirinden yararlanamıyorsunuz.

Bu noktada Özel Servis tercihinden başka bir seçenek kalmıyor.Özel servis konusunda da sektördeki olumsuz kişilerin çokluğu nedeniyle daha çok para kazanma hırsıyla müşteriler zor durumlar yaşamakta.

Özellikle Cam değişimlerinde ekranın yapım aşamasında kırılma riskinin müşteriye verilmesi saçmalığı dolandırıcılığa adeta davetiye çıkartmakta.Kırılmayan ekran için kırıldı diyerek yeni ekran değişimi yapmak ve kırılmayan ekranı sahiplenmek gerçek bir dolandırıcılık hikayesi.

Ayrıca piyasada bulunan yan sanayi ekranlarda gerçek ekran diye takılabilmekte.Bunu anlayabilmenin ayırt edebilmenin gözlem dışı bir ihtimali bulunmamakta.

Bütün bu durumları gözönünden bulundurarak yetkili servisten destek alınamadığı veya yüksek geldiği durumlarda en doğru karar yetkili servis hassasiyetinde müşteriye değer veren sadece gerçekleri paylaşan yaptığı işin sorumluğunu alan firmaların tercih edilmesidir.

Biz iDoctor ailesi olarak sadece ve sadece Müşterilerimizin yararına olacak işler için çalışmaktayız. Güven çok zor kazanılan ve kaybetmesi çok kolay bir olgu olduğu için bu hassasiyeti asla unutmadan çalışıyoruz.Biz kendimize güveniyoruz.

Şehrin En İyi Servisi Olarak En İyi Hizmeti Sunma Garantisi Veriyoruz.

iPhone X Arka Cam Değişimi

Apple; iPhone marka cihazlarda kablosuz şarj kullanımına bağlı olarak, arka kapak tasarımlarında aluminyum yerine Cam kapak kullanmaya başladığından beri bu modelleri kullanan kişilerin artık tek sorunu sadece ekran kırılması değil bilindiği üzere.Arka camlardada ciddi deformasyonlar ve kırıklar oluşmaya başladı ve çözümü ekrana oranla daha zor olan bu işlemler özellikle yetkisiz kişiler tarafından yapıldığında çok daha büyük sorunlara yol açmakta.

Hali hazırda bu sorun ile ilgili sunulan çözümler öncelikle kırık camın kasadan tamamen ayrıştırılması suretiyle yerine yeni cam montajı veya tamamen kasanın yenisi ile değiştirilmesi yöntemidir.

İlk opsiyon camın temizlenmesi süreci kullanılan yapıştırıcının çok kuvvetli olması ve camın altında kullanılan malzemenin yumuşak bir metal olması nedeniyle bu işlem sadece ısıtma yöntemi kullanılarak yapılırsa ciddi bir zaman almakta ve pürüzler yaşanabilmekte.Bu yönteme alternatif lazer ile arka camın eritilerek kasaya ve donanıma zarar vermeden doğru bir şekilde çıkartılması sonrasında yeni cam montajı işlemi ile sonlandırılmasıdır.

Bu yöntemden farklı olarak ayrıca en sağlıklı yöntem olan kasanın komple değiştirilmesi işlemi mevcuttur.Fakat bu işlemde de kasanın orijinalliği ön plana çıkmakta.Piyasada sıkça kullanılan orijinal kelimesi nedeniyle en çok sorulan soru olan ”orijinal mi?” kelimesi nedeniyle tüm esnafın ağzına pelesenk olan bu kelime sözlük anlamını tamamen yitirmiş durumdadır.Bu nedenle yan sanayii parçalarda orijinal adı altında pazarlanmaya çalışılmaktadır.Ve bu durum müşterilere ileriki günlerde sıkıntı yaşatmaktadır.

Mesela orijinal olmayan bir kasa değişimi yapıldığında müşterinin ileriki günlerde şebeke çekiş sinyal gücü ile ilgili sorun yaşama olasılığı,arka kamera camının bir anda yerinde çıkması vb. durumlar yaşaması oldukça yüksek ihtimaldir.

Apple firmasıda asla ve asla dışarıya ürün satmadığı hatta batarya ve ekran dışında hiçbir parça üretmediği gerçeği ortada dururken orijinal olan tek ürün grubu çıkma diye tabir edilen gerçek çalışan bir iPhone’dan sökülerek elde edilmesi suretidir.

Biz iDoctor firması olarak yukarıda belirtilen tüm işlemleri gerçekleştirilmekle beraber kullanılan malzemenin kalitesi, garanti süreleri ve işlem anlatımı konusunda maksimum seviyede şeffaf ve dürüst bir tutum izlemekteyiz. Müşterimizin zararına olacak hiçbir işlemin altına imzamızı atmamaktayız.

Ağırlık 174 g
Boyutlar 143,6 × 70,9 × 7,7 mm

Apple Ürün Arıza Bildirimi

Lütfen formu doldurarak bize iletin. Apple ürününüz için en uygum çözümle size geri dönelim.


Merhabalar. Adımları takip ederek kayıt oluşturun, sizi hemen arayalım.

Lütfen ağaşıdaki listeden Apple ürününün modelini seç

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek