iPhone Telefonunuzu Nasıl Gönderebilirsiniz?

Türkiye Geneli

Telefonunuzu kargoya vermeden önce havalı bir naylonla sarın. Mümkünse bir kutuya koyup köpükle destekleyin. Tercih ettiğiniz kargo şirketi ile iDoctor şubelerinden birine gönderin ve lütfen bizi bilgilendirin. iPhone telefonunuzdaki sorunlar aynı gün içerisinde onarılarak geri kargoya verilir. Bkz. Mesafeli Servis Hizmet Şartları

Bursa İçi

Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçesinde ise bulunduğunuz konumdan teslim alabiliriz. Diğer konumlar için kargo seçeneğini öneriyoruz.

Apple marka cihazların en yüksek satış rakamlarına ulaşan ve piyasayı domine eden iPhone 6 ve 6 Plus cihazların ekranları kırıldığı anda tüm müşteriler öncelikle nasıl bir yol izleyeceği konusunda terettüdler yaşamaktadır.Piyasada oldukça fazla alternatifler ve servis noktası bulunmaktadır.

Arkadaş çevresi, internet , sosyal medya reklamları derken kafalar daha da karışmakta ve içinden çıkılması zor durumlar oluşmakta.Aslında çözüm çok açık ve net.Öncelikle güvenilir, garanti suna bir servis noktası ile buluşmak. Sonrasında takılacak ekranın kalitesini seçmek ve işlemin gerçekleşmesi için onay vermek.

Biz Bursa’nın en güvenilir servisi olmaya çalışan bir firma olarak müşterilerimizin ekran durumunu analiz ettikten hemen sonra sadece cam kırığı var ise orijinal ekran fiyatı üzerinden iskonto yaparak veya komple ekran değişimi teklifinde bulunarak çözüm yolu sunmaktayız.

Ve bu tekliflerimizin tamamı gerçek orijinal ekranlar için geçerli olup tüm yapılan işlemlere 6 ay Garanti imkanı sunmaktayız.

Bu ekran kalitesi en üst seviye kaliteye sahip olup bu ekranların haricinde Çin orijinali denilen Lcd si orijinal ama kabloları yani flexleri değişmiş ekranlar çok daha karlı olup takan kişi için karlı fakat müşterinin ciddi zararına olan ekranlardır ömürleri genelde daha kısa olup çok yakın bir tarihte sıkıntı yaşatma olasılığı yüksek ekranlardır.

Son kalite ekranlar ise yan sanayii diye tabir edilen A+, AA, AAA gibi farklı kalitelerde üretilen ama hangi kalite olursa olsun tamamen yan sanayi ürün olduğu için garanti sistemi olmayan ve görüntü kalitesi ve hassasiyeti orijinal ekranlara oranla oldukça kötü olan ekran gruplarıdır.Orijinali olamayan ürünlerde mecburen kullanmakta olduğumuz bu ürünlerde de piyasadaki en iyi kaliteyi kullanarak mutlaka müşterilerimize 15 gün parça garantisi sunmaktayız.

iPhone ailesinin en çok satan üyelerinden olan iPhone 6 modeli için kullanılan aluminyum kasa kalınlığı yeterli koruma düzeyini sağlamadığı için darbelere bağlı oluşan ekran kırılması durumu çok fazla yaşanmaktadır.
İlk kez büyük ekran kullanımının gerçekleştiği bu modellerde sadece küçük ekranlı diye iPhone tercih etmeyen müşterileride hedefleyen Apple firması hedefi 12’den vurmuştu.
Çok yüksek satış rakamlarına ulaşan bu model garanti sürelerinin dolması nedeniyle en çok tamir talebi olan cihazlar haline geldiler.

Bu nedenle cihazlarımızı korumak için mutlaka darbeleri absorbe edecek kılıf kullanımı ve ekran koruyucu takılmasını tavsiye etmekteyiz. Ayrıca iPhone cihazlarımız cebimizde iken eğilmemeli ve oturmamalıyız aksi takdirde kasalarda eğilmeler oluşmaktadır.Ve bu durum garanti dışı olduğu için bizlere masraf çıkartmaktadır.
Bursa Podyumpark yanında bulunan mağazamızda; her türlü Apple cihazınız için koruyucu aksesuar ve gerekmesi durumunda, ekran değişiminden, batarya değişimine her türlü konuda destek sağlamaktayız.Danışmanlık hizmetlerimiz; ücretsiz olup, Apple ile aklınıza gelen herşeyi rahatça danışabilirsiniz.

Şehrin En İyi Servisi olmak üzere çıktığımız yolda ne olursa olsun her zaman müşterilerimize doğruyu paylaşacağımıza ve müşterilerimizin faydasına olmayan hiçbir işe imza atmamaya söz veren bir firma olarak her konuda sorularınız cevaplamak için burdayız lütfen danışmaktan çekinmeyiniz.

Apple Ürün Arıza Bildirimi

Lütfen formu doldurarak bize iletin. Apple ürününüz için en uygum çözümle size geri dönelim.


Merhabalar. Adımları takip ederek kayıt oluşturun, sizi hemen arayalım.

Lütfen ağaşıdaki listeden Apple ürününün modelini seç

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek