iPhone Telefonunuzu Nasıl Gönderebilirsiniz?

Türkiye Geneli

Telefonunuzu kargoya vermeden önce havalı bir naylonla sarın. Mümkünse bir kutuya koyup köpükle destekleyin. Tercih ettiğiniz kargo şirketi ile iDoctor şubelerinden birine gönderin ve lütfen bizi bilgilendirin. iPhone telefonunuzdaki sorunlar aynı gün içerisinde onarılarak geri kargoya verilir. Bkz. Mesafeli Servis Hizmet Şartları

Bursa İçi

Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçesinde ise bulunduğunuz konumdan teslim alabiliriz. Diğer konumlar için kargo seçeneğini öneriyoruz.

30 Dakikada ekran değişimi
10 Dakikada pil (batarya) değişimi
Aynı Gün anakart tamiri

  • iPhone 6 Plus iPhone iPad iPod Yazılım Kurtarma Onarım
  • iPhone 6 Plus LCD Ekran Onarım ve Değiştirme
  • iPhone 6 Plus Loud Hoparlör Değiştirme
  • iPhone 6S Mic Onarımı
  • iPhone 6s Şifre Kurtarma Servisi
  • iPhone 6s Güç Düğmesi Onarımı
  • iPhone 6s Titreşim Onarımı
  • iPhone 6s Ses Düğmesi Onarımı
  • iPhone 6s Su Hasar Onarımı

iphone 6s tamiri

iPhone 6s Ekran Tamiri Nasıl Yapılıyor?

iPhone 6S model cihazlarda ekran değişimleri zorluk derecesi olarak orta seviye işlem düzeyine sahip olsada yapılan işlemlerde dikkat edilmez ise backlight,kısadevre, vb. anakart sorunlarına maruz kalabilirsiniz.
Ayrıca piyasada farklı tanımlamalara maruz kalan kopya ekranlar müşterilerin kafasını karıştırmakta.Orjinal diye satılan ekranların çoğu iyi kalitede kopya ekranlardan oluşmakta. Kopya ekranlarda kendi aralarında 4 farklı gruba ayrılmakta: OEM,AAA,AA ve A ürünler kalite sıralaması bu şekildedir.

Tüketicilerin bu kalite farklarını ayırt edebilme şansı olmadığı için satıcıların insafına kalmakta durum.Karşılıklı güvenin maksimum derecede önemli olduğu teknik servis hizmetleri karlılığa endeksli olması durumunda müşterilere oldukça sıkıntılı durumlar yaşatabilmekte.
Biz iDoctor firması olarak müşterilerimize tamamen şeffaf bir yaklaşım sergileyerek yapılacak işlem ve ekran kaliteleri hakkında her bilgiyi paylaşmaktayız. En büyük avantajımız ise revize edilmiş gerçek Apple ekranları kullanarak müşterilerimize kopya ekran kabusunu yaşatmamaktayız.Tek hedefimiz müşteri memnuniyeti olduğu için yaptığımız her işin arkasında durmaktayız ve güvence vermekteyiz.

iPhone 6S modeller ile beraber kulanılmaya başlanan 3D touch sensor ile beraber ekranlarda uygulanan basınç düzeyinde ekstra kısayollara ulaşmamız mümkün oldu.Örnek verecek olursak sadece selfie çekmek istiyorsak fotoğraf uygulama ikonuna biraz daha kuvvetli basmamız dahilinde açılan kısayol menüsünde sadece selfie çek sekmesiyle direk ön kamerayı başlatabilmekteyiz.

Tabii bu teknoloji beraberinde teknik anlamda da farklılıklar yarattı.Özellikle ekran değişimlerinden sonra yan sanayii ekranlarda bu özellik tüm fonksiyonlarıyla çalışmayabilmekte.
Bu nedenle yapılan servis işlemleri sonrası iPhone 6s cihazlarda  bu özelliğin fonksiyonelliği mutlaka kontrol edilerek teslim alınmalıdır.

Biz Bursa ilinde iDoctor firması olarak her ekran değişiminden sonra revize gerçek ekran kullanmamıza rağmen; gerekli kontrolleri sağlayıp, %100 başarı elde ettikten sonra cihazları teslim etmekteyiz.

Apple Ürün Arıza Bildirimi

Lütfen formu doldurarak bize iletin. Apple ürününüz için en uygum çözümle size geri dönelim.


Merhabalar. Adımları takip ederek kayıt oluşturun, sizi hemen arayalım.

Lütfen ağaşıdaki listeden Apple ürününün modelini seç

Yardıma mı ihtiyacınız var? Canlı Destek